Rate this post

Wyzwania podejmowane przez właścicieli firm transportowych są ogromne. Ciągłe wzrosty kosztów: myta, paliwa, ubezpieczeń dają się we znaki. Z drugiej strony kontrahenci również mają coraz większe wymagania. Zastanawiają więc wyniki badań Eurostatu, z których wynika, że aż 25 procent pojazdów transportowych, poruszających się na europejskich drogach, pozostaje w trasie bez ładunku. Taka sytuacja jest po prostu niedopuszczalna. Aby zapobiegać pustym przebiegom można wykorzystać giełdę ofert transportowych. Jednym z programów jest giełda TC Truck&Cargo® stworzona przez firmę TimoCom.

Odpowiednie narzędzie kluczem do sukcesu

Jeżeli nasza firma działa tylko w kraju, to możemy wybrać giełdy polskie. Natomiast jeśli interesuje nas rynek europejski TC Truck&Cargo® sprawdzi się znakomicie. Duża liczba ofert przypadających na użytkownika, 15-letnie doświadczenie w budowaniu bezpieczeństwa oraz międzynarodowość kontrahentów, dająca lepsze stawki i krótsze terminy płatności – to tylko niektóre z zalet tego oprogramowania. Dodatki w postaci modułu kalkulacyjnego, platformy przetargowej, czy też czy giełdy magazynowej sprawiają, że firmy transportowe mają jeszcze większe możliwości. Wystarczy tylko wprowadzić ofertę pojazdu lub też przeglądać program w poszukiwaniu ładunków.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczni oferenci to podstawa działalności każdego przedsiębiorstwa transportowego. TimoCom stworzył szeroki pakiet, który ma za zadanie uniemożliwić oszustom wdarcie się na giełdę oraz ma chronić interesy klientów. Każdy, kto dąży do wyeliminowania pustych przebiegów, oszczędności kosztów i zasobów naturalnych, nie obejdzie się w dzisiejszych czasach bez wirtualnej giełdy transportowej. Dlatego dobrze jest wybrać sprawdzony i bezpieczny produkt, który pomoże nam osiągnąć wzrosty, a nie ściągnie na dno.