Kontakt/O nas

TSLnews kocha TSL

Istnieje kilka czynników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania współczesnych społeczeństw. Priorytetowym tego rodzaju czynnikiem, a zarazem cechą konstytutywną świata w dzisiejszej postaci jest informacja. Z tego powodu powstał blog TSLnews, który został zbudowany w oparciu o świadomość doniosłego znaczenia informacji dla prawidłowego funkcjonowania – poczynając od skali makro – zbiorowości ludzkiej, na skali mikro, czyli branży TSL, skończywszy.

Nie ma obecnie lepszego, bardziej chodliwego towaru niż informacja. TSLnews nie jest jednak dzieckiem chęci zysku. TSLnews został powołany do życia po to, by każdego tygodnia, całkowicie bezinteresownie, z miłości do TSL, dostarczać wszystkim uczestnikom łańcucha dostaw najświeższych informacji z obszaru opatrzonego etykietą transport. Właściciele i pracownicy firm transportowych, produkcyjnych, handlowych, spedycyjnych i logistycznych. Wszyscy, bez wyjątku, budujący rynek TSL wiedzą, że transport to nie tylko sposób zdobywania środków na życie.

Transport to miłość, pasja, przyjaźń, ale też wojna, obsesja, utrapienie. Emocje jak najbardziej pozytywne, ale także, niestety zbyt często, negatywne. Transport to sposób na życie, historia znacząca ekstatycznymi wzlotami oraz bolesnymi upadkami. Dla osłodzenia tych ostatnich TSLnews serwuje swoje doniesienia w tonie wyraźnie humorystycznym i nieco ironicznym. Jeśli każda osoba, której los branży TSL leży na sercu, czytając zamieszczane tutaj newsy chociaż raz się uśmiechnie – będzie to najlepsza nagroda.

Naszym blogiem docieramy do szerokiego grona specjalistów branżowych, od kadr menadżerskich po pracowików spejcjalistycznych.

Blog z miesiąca na miesiąc poszerza swój zasięg.

Współpraca, reklama? Napisz do nas:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Przepisz znaki z obrazku poniżej

  captcha

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *