Rate this post

Okres wakacyjny w pełni. Jak co roku liczba ładunków ogromnie spada. Niestety, ale w firmach zarówno spedycyjnych, jak i transportowych zaczynają się przestoje. Coraz częściej jeździmy „na pusto”. Taka sytuacja nie tylko nie generuje nam zysków, ale jest także przyczyną strat.

Rozwiązaniem wakacyjnych problemów może okazać się platforma przetargowa. Na rynku jest kilka firm oferujących te internetowe narzędzia. Po pierwsze, wybierzmy program bezpieczny i sprawdzony przez innych. Po drugie, dowiedzmy się więcej o firmie, która dostarcza oprogramowanie. Po trzecie, zapytajmy znajomych, czy mieli już kontakt z jednym z najnowszych rozwiązań branży TSL – jakim jest właśnie platforma przetargowa.

Trzeba pamiętać, że bezpośrednie zlecenia zapewniają lepsze stawki, krótsze terminy płatności i większe bezpieczeństwo transakcji. Można oczywiście próbować je pozyskiwać poprzez znajomych, ale nie ma prostszego sposobu na stałe zlecenia i współpracę z dużymi międzynarodowymi firmami, niż platforma przetargowa.