Rate this post

telematykaTelematyka transportu zmienia się z każdym rokiem, tak jak zmieniają sięmożliwości nowych technologii. Dzisiejsze systemy telematyczne to rozbudowane rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne. Dzięki nim kontrola i zarządzanie przedsiębiorstwem staje się o wiele precyzyjniejsze.

Od kilku tygodni dostawcy systemów telematycznych mogą integrować je z zupełnie nowym TC eMap® firmy TimoCom. Ci, którzy już to zrobili z pewnością mogą być zadowoleni z efektów. Ich klienci mogą bowiem obecnie w niezwykle łatwy sposób monitorować pozycję swoich pojazdów, a także udostępniać widok na auta swoim zleceniodawcom.

Dlaczego telematyka transportu zostanie przez nowy TC eMap® zrewolucjonizowana? Mapa ta, jako pierwsza na rynku, pozwala obserwować w jednym miejscu pozycje ciężarówek, które mają zainstalowane systemy telematyczne różnych dostawców! Dzięki temu nadawcy towarów i przewoźnicy nie muszę już logować się na wielu różnych platformach. Program pomaga zaoszczędzać czas oraz znacznie przyczynia się do podwyższenia poziomu bezpieczeństwa przewożonych ładunków.