Rate this post

Przedstawiciele TimoCom po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w konferencji organizowanej przez Transport Manager. Spotkanie cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem osób związanych z branżą TSL odbyło się 11 września w Poznaniu, a jego tematem przewodnim były praktyczne aspekty zarządzania transportem.

01_TimoCom-Logo

Dla uczestników konferencja była po pierwsze możliwością dyskusji na tematy obecnie nurtujące przewoźników, a po drugie okazją do zapoznania się z szeroką ofertą usług proponowanych przedsiębiorcom transportowym w celu poprawienia i usprawnienia warunków ich działalności.

Podczas licznych prezentacji głos zabierali między innymi prawnicy specjalizujący się w prawie transportowym, producenci rozwiązań telematycznych, a także firmy świadczące ponadstandardowe usługi firmom transportowym. Spółka TimoCom przedstawiła ofertę swoich usług wskazując na nowe możliwości budowania zaufania na rynku transportowym i pozyskiwania liczniejszej grupy kontrahentów. Prelegenci omówili potencjał wszystkich programów oferowanych przez TimoCom, jednak główny nacisk położyli na zaprezentowanie rozszerzonego o funkcję trackingu modułu TC eMap®. Przedstawiona w sposób przejrzysty prezentacja usług TimoCom rozwiewała wszelkie (jeśli dotychczas takie istniały) wątpliwości przewoźników dotyczące zasadności używania trackingu. Okazuje się bowiem, że obecnie to przewaga konkurencyjna jest jednym z istotnych czynników wpływających na zwiększanie zysków firm przewozowych, a taką właśnie przewagę daje możliwość udostępniania zleceniodawcom położenia pojazdów przewożących ich ładunek. Stoisko TimoCom przez cały czas trwania konferencji cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem jej uczestników. Dla Spółki to znak, że poszerzając zakres funkcji platformy, TimoCom wychodzi naprzeciw oczekiwaniom jej użytkowników, a także zyskuje nowych.

Dziękujemy bardzo za udział w konferencji i mamy nadzieję – do zobaczenia na kolejnej.